GWARANCJA DACIA - Dacia Białystok - MOTOZBYT

Przejdź do treści

Menu główne:

GWARANCJA DACIA

USŁUGI SERWISOWE
Gwarancja Dacia
Samochody marki Dacia są niezwykle solidne i spokojnie wywiążą się ze wszystkich zadań. Są wyposażone w układ jezdny umożliwiający jazdę po większości dróg z jakimi się zetkniesz.
Dacia  proponuje bogatą ofertę silników i sprawdzonego wyposażenia podnoszącego bezpieczeństwo, dzięki możliwości korzystania z know-how Grupy Renault.
Wszystkie zastosowane rozwiązania konstrukcyjne mają na celu zapewnienie niezawodności, z której słynie marka Dacia. Samochody naszej marki wyróżniają się także niskimi kosztami przeglądów i napraw.
Pozwala nam to zaoferować 3-letnią gwarancję na nasze samochody (lub do 100 tys. km – do spełnienia pierwszego z podanych warunków).
Możesz jechać spokojnie !

Dodatkowa gwarancja
Spokój gwarantowany nawet do 5 lat!
Dzięki usłudze serwisowej Formuła Non Stop możesz przedłużyć gwarancję producenta nawet do 5 lat!*
Umowa  stanowi zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i zapewnia  bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych,  elektrycznych i elektronicznych (łącznie z robocizną), bezpłatną  całodobową pomoc drogową Dacia Assistance na terenie Polski oraz  Europy.**
Dlaczego warto skorzystać z dodatkowej gwarancji?
  • Spokój nawet na 5 lat
Formuła Non Stop zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych  części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, z kosztami  robocizny włącznie. Ty decydujesz na jaki okres i jaki limit kilometrów  zostanie przedłużona gwarancja Twojego samochodu.
  • Gwarancja pomocy
Formuła Non Stop to również bezpłatna całodobowa pomoc drogowa Dacia  Assistance, gwarantująca naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie na  skutek awarii.
  • Bezpieczeństwo za granicą
Formuła Non Stop jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej.
  • Korzyści finansowe
Formułę Non Stop możesz zakupić wraz z nowym samochodem w ofercie kredytowej RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział W Polsce.
Dzięki przedłużonej gwarancji możesz lepiej planować wydatki związane z samochodem.
Twoja Dacia ma większą wartość rynkową, ponieważ Formuła Non Stop  może być scedowana na następnego właściciela – jeśli będziesz chciał  sprzedać swój samochód, sprzedasz go łatwiej i korzystniej.
* W tym 3 lata gwarancji producenta z  limitem 100.000 km i do 2 lat dodatkowej płatnej gwarancji z limitem  kilometrów zależnym od wybranej opcji (patrz cennik) w ramach usługi  Formuła Non Stop.
** Szczegóły w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej FNS, które dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Dacii.
        
    
Assistance 24h/24
Każdy samochód marki Dacia jest  skonsktruowany zgodnie z najbardziej surowymi międzynarodowymi normami.  Jeśli jednak przydarzy Ci się awaria, wystarczy zgłoszenie telefoniczne,  aby skorzystać z odpowiedniej usługi assistance.
Zadzwoń na numer (48) 22 575 94 44, a udzielimy Ci pomocy.
Możesz jechać spokojnie : jest to numer całodobowy, czynny przez cały rok.
Dacia Duster
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego