INSTALACJE GAZOWE DACIA - Dacia Białystok - MOTOZBYT

Przejdź do treści

Menu główne:

INSTALACJE GAZOWE DACIA

USŁUGI SERWISOWE
Dacia LPG Białystok
Bardzo istotne dla każdego kierowcy jest  zapewnienie właściwej eksploatacji samochodu przez cały okres jego  użytkowania. Dzięki naszej ofercie otrzymasz odpowiednią instalację  gwarantującą bezproblemowe funkcjonowanie Twojego pojazdu.
Dacia LPG
Dwa  zbiorniki paliwa (LPG i benzyny) pozwalają na zwiększenie zasięgu  samochodu prawie dwukrotnie. Dodatkową zaletą jest łatwa obsługa i  napełnianie zbiornika gazu. Zmiana pobieranego paliwa z LPG na benzynę  odbywa się automatycznie, lub może być w dowolnym momencie przełączona  przy pomocy przełącznika na tablicy rozdzielczej.

Instalacja LPG w Dacii to pewna i sprawdzona technologia (wtrysk  sekwencyjny gazu zgodny ze standardem diagnostycznym EOBD). Wszystkie  zbiorniki posiadają zawór bezpieczeństwa, pozwalający na bezpieczne  korzystanie z podziemnych parkingów.
Dacia LPG
Firma Landi Renzo  - producent zestawów LPG gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa  oraz doskonałe parametry techniczne instalacji. Każda instalacja  wyposażona jest w szereg zabezpieczeń, odcinających dopływ gazu, w razie  wykrycia jakiejkolwiek usterki lub nieprawidłowości w systemie gazowym  lub benzynowym. O rezerwie paliwa informuje tylko sygnał świetlny,  sygnał dźwiękowy informuje, o przejściu na paliwo benzynowe. Powodem  automatycznego przejścia na paliwo benzynowe z gazowego może być brak  paliwa gazowego lub wykrycie usterki w instalacji zasilania gazowego.  Zaawansowana technologia, jakość i bezpieczeństwo instalacji gazowych  Landi Renzo jest poświadczona certyfikatami organizacji  międzynarodowych.

Nowy  samochód zakupiony wraz z instalacją gazową montowaną w oparciu o  schemat przygotowany przez Landi Renzo Polska i zatwierdzony przez  Renault Polska, podobnie jak w przypadku fabrycznej instalacji gazowej,  zachowuje pełną gwarancję producenta tj. 3 lata (lub 100 000 km).  Instalacja LPG może być zamontowana u Autoryzowanego Partnera Dacii. Nad  jakością montażu w każdym serwisie czuwa kontroler jakości, który odbył  specjalne szkolenie w tym zakresie.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego